Tanı ve Tedavi Rehberi Mobil Uygulaması Gizlilik Politikası

Tüm kullanıcılarımızın gizliliği bizim için çok önemlidir. Bu Gizlilik Politikası, kişisel verilerinizi nasıl koruduğumuzu ve işleme koyduğumuzu açıklar. Dikkatlice okumanızı öneririz.

1. Bu Gizlilik Politikasında ne belirtilmiştir?

Bu Gizlilik Politikasındaki bölümler size aşağıdakiler hakkında bilgi verir:

– Kişisel verilerinizin işlenmesi,

– Üçüncü şahıslarla ilgili sorumluluk sınırları,

– Bu Gizlilik Politikasında yapılan değişiklikler,

– Sorunuz veya açıklamalarınız varsa ne yapacaksınız?

2. Kişisel verilerinizin işlenmesi

Bu mobil uygulamayı kullanırken internet erişimi gerekmemektedir. Uygulamayı kullanmak için herhangi bir e-posta adresi veya giriş bilgileri istenmemektedir. Çevrimdışı çalışan bu mobil uygulamada kişisel verilerinize erişim sağlanmamakla birlikte Play Store tarafından kullanıcılara ait lokasyon (ülke, bölge), mobil cihaz (telefon marka ve modeli), kullanılan Android sürümü gibi bilgiler istatistiksel olarak mobil uygulama geliştiricisine sunulmaktadır.

Uygulamanın bu sürümünde reklam hizmetleri kullanılmadığı için üçüncü parti reklam uygulamaları ile bilgileriniz paylaşılmamaktadır.

Tanı ve Tedavi Rehberi isimli uygulamayı kullanım sırasında gizlilik ile alakalı oluşabilecek sorunlardan kullanıcıların kendisi sorumludur.

3. Üçüncü şahıslarla ilgili sorumluluk sınırları

Hizmetimiz üçüncü taraflar tarafından sunulan hizmetler ve ürünler ve/veya ortakların, reklam verenlerin ve diğer üçüncü tarafların web sitelerine veya hizmetlerine köprüler içerebilir.

Tarafların, bu üçüncü tarafların içeriği, web siteleri veya hizmetleri üzerinde herhangi bir kontrol veya etkisi yoktur. Üçüncü kişi web sitelerinin ve hizmetlerinin kullanımı için farklı gizlilik politikaları uygulanabilir.

Bu Gizlilik Politikası, yalnızca taraflar tarafından hizmeti kendi amaçları doğrultusunda kullanmanız yoluyla elde edilen kişisel verilerle ilgilidir. Taraflar, üçüncü taraf web sitelerinin ve hizmetlerin içeriği, uygulamaları veya işletilmesi ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

4. Bu Gizlilik Politikasında yapılan değişiklikler

Bu Gizlilik Politikası, herhangi bir zamanda güncellenebilir. Taraflar, Gizlilik Politikasının güncellenmiş bir sürümünü Hizmet aracılığıyla yayınlayacaktır.

Taraflar, bu Gizlilik Politikasında yapacağı değişikliklerden haberdar olmak ve tarafların kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili bilgi sahibi olmak için bu sayfayı zaman zaman kontrol etmenizi önerir. Bu Gizlilik Politikasını periyodik olarak gözden geçirmek ve güncellemeler hakkında bilgi sahibi olmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Bu Gizlilik Politikasında yapılan değişikliklerin herhangi birine bağlı kalmayı kabul etmektesiniz. Değişiklik yürürlüğe girdikten sonra uygulamayı kullanmaya devam etmeniz, değiştirilen Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi gösterecektir.

Değiştirilen Gizlilik Politikasını kabul etmiyorsanız, uygulamayı kaldırmanız ve onu daha fazla kullanmaktan kaçınmanız gerekir.

5. Herhangi bir sorunuz ya da açıklamalarınız varsa ne yapacaksınız?

Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir sorunuz veya açıklamalarınız varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz.